Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Streljaštvo: Takmičenje pionira uspješno završeno

vazdusna-puska-streljastvo-1343467841-191071

Takmičenje pionira u sklopu Mitrovdanskih streljačkih aktivnosti održano je u Gacku, u nedelju, 25. novembra 2012. godine, u prostorijama S.K. „MLADOST“. Uz učešće 10 ekipa i 37 strijelaca pojedinačno, tri kluba regije, pored domaćina su učestvovali: S.K. „LEOTAR RVI“ iz Trebinja i S.K. „HERCEGOVAC“ iz Bileće u disciplini serijska vazdušna puška.

Postignuti su sledeći rezultati:

VAZDUŠNA PUŠKA – POJEDINAČNO

PIONIRKE

R/B

Ime prezime i godina rođenja

KLUB

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Anastasija Čučković 2001

Leotar

49

65

114

2

Dajana Krstojević 2000

Mladost

51

58

109

3

Maja Vuković 1999

Mladost

55

45

100

EKIPNO -PIONIRKE

  1. „MLADOST -1“ Gacko

R/B

Prezime i ime

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Dejana Krstojević

51

58

109

2

Maja Vuković

55

45

100

3

Marina Šuković

47

46

93

 

Ukupno ekipa

302

 

 

  1. „MLADOST -4“ Gacko

R/B

Prezime i ime

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Anja Nikolić

36

42

78

2

Anastasija Adžić

31

26

57

3

Vanja Todorović

32

16

48

 

Ukupno ekipa

183

 

 

VAZDUŠNA PUŠKA – POJEDINAČNO

PIONIRI

R/B

Ime prezime i godina rođenja

KLUB

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Bojan Janković 1999

Leotar

70

68

138

2

Marko Kovačević 1999

Leotar

60

60

120

3

Pavle Merćep 2001

Leotar

56

59

115

EKIPNO -PIONIRI

1. „LEOTAR -1“ Trebinje

R/B

Prezime i ime

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Bojan Janković

70

68

138

2

Marko Kovačević

60

60

120

3

Vladimir Bajčetić

37

57

94

 

Ukupno ekipa

352

 

 

2. „MLADOST -2“ Gacko

R/B

Prezime i Ime

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Uroš Ristović

43

52

95

2

Vukota Goranović

54

60

114

3

Stefan Aškrabić

33

46

79

 

Ukupno ekipa

288

 

 

3.“LEOTAR -2″ Trebinje

R/B

Prezime i ime

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Pavle Merćep

56

59

115

2

Borislav Džodžo

53

40

93

3

Aleksa Golo

30

25

55

 

Ukupno ekipa

263

 

 

4. „HERCEGOVAC -1“ Bileća

R/B

Prezime i ime

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Stefan Samardžić

50

64

114

2

Obrad Radović

27

21

48

3

Srđan Radović

53

30

83

 

Ukupno ekipa

245

 

 

5. „LEOTAR -2“ Trebinje

R/B

Prezime i ime

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Todor Milović

11

48

59

2

Aleksandar Jaretić

26

33

59

3

Novak Šuković

44

52

96

 

Ukupno ekipa

214

 

 

6. „MLADOST -5“  Gacko

R/B

Prezime i ime

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Milan Beatović

56

49

105

2

Luka Skoko

32

19

51

3

Miloš Šušić

25

24

49

 

Ukupno ekipa

205

 

 

7. „HERCEGOVAC -2“  Bileća

R/B

Prezime i ime

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Đorđe Vuković

36

37

73

2

Marko Kisić

15

38

53

3

Bojan Pejić

16

11

27

 

Ukupno ekipa

153

 

 

8. „MLADOST -3“  Gacko

R/B

Prezime i ime

1 serija

2 serija

Ukupno

1

Ognjen Dostinić

21

45

66

2

Vladimir Govedarica

15

32

47

3

Nikola Vuković

 

18

16

34

 

Ukupno ekipa

147

 

 

Najbolje plasiranoj ekipi svakog Kluba po Biltenu je dodijeljena diploma, a za pojedinačni plasman diplome su dobili po tri najbolje plasirana pionira i pionirke.

Na organizaciju takmičenja i ocjenjivanje nije bilo primjedbi i takmičenje je prošlo u fer, sportskoj atmosferi i lijepom druženju.

Treneri Milenko Mulina, Miodrag Kapor, Rade Samardžić i Momir Vuković konstatuju da su ovakvi susreti neophodni kako bi što bolje pripremili novoupisane i najmlađe strijelce za Ligu i druga republička takmičenja koja slijede početkom iduće takmičarske sezone.

Подијелите вијест