Konačno igra na nivou

lopta_c

Fudbaleri Mladosti pružili su odličnu igru u okviru 7. kola prvenstva RS i potpuno zasluženo porazili ekipu Slobode iz Novog Grada rezultatom 3:0. Bila je ovo sa psihološke strane dosta teška utakmica za domaći tim, ako se uzme u obzir položaj na prvenstvenoj tabeli. U 19. minutu Mladost je stigla u vođstvo.

Perović je iskoristio pravovremen pas Jovice Vica i sa ivice šesnesterca matirao golmana gostiju. Nastavak meča bolje su otvorili gosti i stvorili dvije izgledne prilike, koje nisu realizovali Antonić i Zec. Kazna za promašaje stigla je u 70. minutu. Ćeranić je iskoristio dodavanje Goranovića i povisio vođstvo svog tima.

Pet minuta kasnije treću pobjedu u prvenstvu za Mladost ovjerio je Tufegdžić za konačnih 3:0.

Na kraju tri važna boda za domaćina i bijeg iz donjeg dijela tabele.