Кошаркаши Гацка тријумфовали против Сервицијума

У предпоследњем колу прве лиге РС, кошаркаши Гацка су на домаћем терену уписали побједу, којом и математички остају и наредне године у друштву најбољих екипа у РС. Савладана је екипа Сервицијума из Градишке, резултатом 87:73 (по четвртинама: 17:21, 21:24, 23:13 и 26:15).

С обзиром на важност утакмице, млада екипа ОКК „Гацко“ лоше је отворила утакмицу, и прво полувријеме играла у грчу, што показује резултат након првих 20 минута игре, 38:45, у корист гостију. У наставку меча, екипа Александра Мастиловића заиграла је много озбиљније и на крају меча убједљиво тријумфовала. Нејефикаснији у домаћем саставу били су Тепавчевић са 23 поена, а пратили су га Милановић са 18, Кртолица са 15 и Суџум са 10 поена.

Како наводе из ОКК “Гацко”, сви млади играчи су имали прилику да се покажу током овог сусрета, а велика подршка публике је показатељ да је кошарка у Гацку итекако популарна.