Једанаесто коло: „Гласинац 2011“ Соколац – „Младост“ Гацко 4:0

Фудбалери  Младости су у 11. колу  Друге лиге РС гостовали на Сокоцу гдје су се састали са домаћом екипом ОФК „Гласинац 2011“. Домаћи су повели већ у 39. минуту игре поготком Пајевића. Домаћа екипа у 53. минуту повећава вођство на 2:0 голом Николића, да би Благојевић својим поготком у 75. минуту повећао на 3:0. У 83. минуту игре Арбиња постиже погодак за коначан резултат од 4:0. Ради се о заслуженој побједи домаће екипе. „Утакмицу је обиљежило и лоше суђење судијске тројке који су својом одлуком у 21. минуту игре директно утицали на коначан резултат утакмице. Након искључења голмана домаћих Јоловића и притиска од стране домаће клупе истог су вратили у игру иако су већ биле извршене измјене када је резервни голман ушао у игру“, кажу у ФК „Младост“ Гацко.

Стријелци: Пајевић, Николић, Благојевић и Арбиња.

Судије: Малетић Стефан, Марковић Слободан (Бијељина) и Мазић Славиша  (Власеница).

Жути картони: Бјелогрлић, Комненић, Бокић, Јокановић, Лозо и Салатић.

Младост је играла у саставу: Аничић, Бокић, Николић, Братић, Лозо, Салатић, Црногорац (од 64. мин. Пејић), Гузина (од 75. мин. Делић), Јокановић, Бјелогрлић (од 34. мин. Горановић М.), Комненић.

Након одиграних 11 кола на првом мјесту је екипа ФК „Слоге“ из Горњег Црњелова са 31 бодом, на другом мјесту је ФК „Губер“ из Сребренице са освојеним 21 бодом. Младост се налази на десетом мјесту са 13 бодова.

У наредном 12. колу Првенства РС – Друга лига „Исток“ које се игра  у суботу 28. октобра са почетком у 14:30 часова фудбалери Младости су домаћини  екипи ФК „Леотар“ из Требиња.