Фудбал: „Леотар“ Требиње – „Младост“ 3:0

Фудбалери Младости су у 30. последњем колу Првенства  Друге Лиге група „Исток“ гостовали у Требињу гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Леотар“. Након 90 минута занимљиве игре утакмица је завршена резултатом 3:0 за домаћина. Прву шансу за погодак имао је Трипо Јокановић у другом минуту игре,  а после њега домаћи играч Ристић у шестом и 10. минуту игре. Домаћи су повелу у 53. минуту поготком Медана. У 63. минуту исти играч постиже погодак за 2:0 да би у 83. минуту Лазар Зечевић постигао трећи погодак за домаћу екипу и коначан резултат од 3:0.

И овога пута екипа Младости је наступила некомплетна због изостанка неколицине првотимаца.

Младост: Аничић, Антељ, (од 65. мин. Ламбић), Пејић, Салатић, Комненић, Бокић, Авдаловић, Делић, Горановић, (од 6. мин. Црногорац),  Сушић, Јокановић.

Након одиграних 30. првенствених кола фудбалери Младости су заузели девето  мјесто са освојених 38 бодова.

Напредак из Доњег Шепка са 72 бода је освојио прво мјесто и пласирао се у Прву лигу РС.

Из Друге лиге је испала екипа ФК „Власеница“ из Власенице која ће се у наредној сезони такмичити у Регионалној лиги група „Исток“.