Fudbal: „Jedinstvo“ Brodac- „Mladost“ Gacko 2:1

Fudbaleri Mladosti su u 17. kolu  Druge lige Republike Srpske, grupa „Istok“ gostovali u Brodcu gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Jedinstvo“ od koje je pretrpjela poraz. Konačan rezultat utakmice je 2:1 (0:1) za domaćina.
Fudbaleri Mladosti su poveli u 24. minutu pogotkom Dragana Goranovića. U 43. minutu golman Mladosti, Aničić je odbranio penal domaćina. U 59. minutu igrač domaćih Ristić izjednačio je rezultat na 1:1. U 86. minutu kada su svi očekivali kraj sudija Petković dosuđuje drugi penal za domaćina koji pretvaraju u pogodak i konačan rezultat od 2:1.

„Utakmicu je obilježilo slabo suđenje sudijske trojke iz Brčkog, pogotovo glavnog sudije Petkovića i Gorana Lakića. Postavlja se pitanje daljeg igranja ovakvih utakmica kad je pobjednik unaprijed poznat “, kažu u FK „Mladost“ Gacko.

FK „Mladost“: Aničić, Nikolić, od 87 min. Bratić), Koprivica, Mrković,  Goranović, (od 42. min. Dangubić), Sušić, Pušara, Bjelogrlić,(od 65. min.Delić), Ćeranić, Komnenić.

Nakon odigranih 17. kola, Mladost se nalazi na 12. mjestu sa osvojenim 21 bodom.

U narednom, 18. kolu jesenjeg dijela Prvenstva RS, Druga liga „Istok“ koje se igra  u subotu 26. marta sa početkom u 14:30, fudbaleri Mladosti su domaćini ekipi FK „Mladost“ iz Bogutovog sela.