Фудбал: „Јединство“ Бродац- „Младост“ Гацко 2:1

Фудбалери Младости су у 17. колу  Друге лиге Републике Српске, група „Исток“ гостовали у Бродцу гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Јединство“ од које је претрпјела пораз. Коначан резултат утакмице је 2:1 (0:1) за домаћина.
Фудбалери Младости су повели у 24. минуту поготком Драгана Горановића. У 43. минуту голман Младости, Аничић је одбранио пенал домаћина. У 59. минуту играч домаћих Ристић изједначио је резултат на 1:1. У 86. минуту када су сви очекивали крај судија Петковић досуђује други пенал за домаћина који претварају у погодак и коначан резултат од 2:1.

„Утакмицу је обиљежило слабо суђење судијске тројке из Брчког, поготово главног судије Петковића и Горана Лакића. Поставља се питање даљег играња оваквих утакмица кад је побједник унапријед познат “, кажу у ФК „Младост“ Гацко.

ФК „Младост“: Аничић, Николић, од 87 мин. Братић), Копривица, Мрковић,  Горановић, (од 42. мин. Дангубић), Сушић, Пушара, Бјелогрлић,(од 65. мин.Делић), Ћеранић, Комненић.

Након одиграних 17. кола, Младост се налази на 12. мјесту са освојеним 21 бодом.

У наредном, 18. колу јесењег дијела Првенства РС, Друга лига „Исток“ које се игра  у суботу 26. марта са почетком у 14:30, фудбалери Младости су домаћини екипи ФК „Младост“ из Богутовог села.