Фудбал: ФК „Младост“ Гацко – OФК „Гласинац 2011“ Соколац 2:2

Фудбалери Младости су у  26. колу  Друге лиге РС били домаћини екипи ОФК „Гласинац 2011“ са Сокоца. Била је то утакмица права првенствена са доста шанси и лијепих голова и неизвјешноћу побједника до самог краја. Гостујући тим након грешке одбране домаћих долази први у вођство у 18. минуту поготком Стефана Арбиње. У 30. минуту исти играч је спретнији и постиже свој други погодак за вођство гостију од 2:0. После вођства гостију у 44. минуту капитен домаћих Бојан Мрковић је добио директни црвени картон након намјерног ударања противничког играча чиме је оштетио клуб у борби за бодове. У 48. минуту након прекршаја у казненом простору одлични судија Реметић свира једанаестерац за домаћина, а Рајко Ћеранић сигурним удрацем смањује резултат на 2:1. Напади домаћина се ређају али без резултата. У 85. минуту играч домаћих Рајко Комненић својом несмотреношћу добија други жути картон а тиме и црвени и домаћи остају са два играча мање у борби за повољнији резултат. У 88. минуту  након изведеног корнера Новак Сушић постиже погодак за домаће и изједначује резултат на 2:2 што је на крају био и коначан резултат утакмице. Када се све сагледа ово је најреалнији исход утакмице.

Младост је играла у саставу: Гузина, Николић (од 57. мин Бокић), Лозо, Мрковић, Салатић, Горановић, Копривица, Комненић, Јокановић, Сушић и Ћеранић.

Након одиграних 26 кола на првом мјесту је екипа ФК „Напредак“ из Доњег Шепка са 62 бода. Младост се налази на једанаестом мјесту са освојена 32 бода.

У наредном, 27. колу Првенства РС – Друга лига „Исток“ које се игра  у недељу 21. маја са почетком у 17:30 часова фудбалери Младости су домаћини  екипи ФК „Младост“ из Рогатице.

Омладинци Младости су у 19. колу Омладинске лиге ФСРС „ЈУГ“ група Херцеговина које се играло у недељу 14. маја, требали бити домаћини екипи ФК „Стакорини“ из Чајнича. Пошто гости нису допутовали утакмице ће бити регистроване службеним резултатом 3:0 за домаће.