Фудбал: ФК „Дрина ХЕ“ – ФК „Младост“ 3:2

Фудбалери  Младости су у 21. колу  Друге  лиге Републике Српске група „Исток“ гостовали у Вишеграду гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Дрина ХЕ“. Била је то динамична утакмица са шансама за постизање голова са обје стране. Домаћини су повели у 20. минуту поготком Марка Савића. У 23. минуту исти играч је постигао други погодак за домаће и вођство од 2:0. У 25. минуту игре играч Младости Салатић Ђорђе смањује на 2:1, да би у 31. минуту Николић Сретен  изједначио на 2:2. У 88. минуту игре судија Дошло Слађан из Источног Сарајева досудио је пенал за домаћина због игре руком од стране играча Горановић Драгана. Играч домаћих Дамјановић Драган је искористио пенал и постигао трећи погодак за вођство од 3:2 што је био и коначан резултат утакмице.

“Екипа Младости која је на овој утакмици наступила са подмлађеном екипом без неколицине  играча доживјела је частан пораз који је уз мало више среће могао бити и другачији”, кажу у ФК “Младост” из нашег града.

Младост је играла у саставу: Аничић, Братић, Николић, Салатић, Горановић, Авдаловић, Пушара, Делић (од 88. мин. Бокић), Дубљевић, Јокановић и Комненић.

Након 21 одиграног кола на првом мјесту је екипа ФК „Напредак“ из Доњег Шепка са 49 бодова. Екипа ФК „Младост“се налази на 10. мјесту са освојених 27 бодова.

У наредном 22. колу Првенства Друге Лиге група „Исток“ које се игра  у суботу, 22. априла са почетком у 16:30, фудбалери Младости дочекују екипу ФК „Губер“ из Сребренице.

Након три одгођене утакмице због касног почетка припрема Омладинци Младости су у 14. колу Омладинске лиге ФСРС„ЈУГ“ група Херцеговина (предпионири, пионири и кадети) које се играло у недељу, 16. априла били домаћини екипи ФК„Херцеговац“ из Билеће. Кадети гостујуће екипе су били бољи и побиједили резултатом 4:1, пионири су били бољи и побиједили са 4:0, а предпионири са 1:0.