Фудбал: „Фамос“ Војковићи – „Младост“ Гацко 2:1

Фудбалери Младости су у 19. колу Друге лиге Републике Српске група „Исток“ гостовали у Војковићима гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Фамос“. Била је то динамична утакмица са шансама за постизање голова са обје стране. Домаћини су повели у 18. минуту поготком Витковића. У 39. минуту Милосав Дангубић је изједначио на 1:1. У 65. минуту, Ђорђе Мочевић је постигао други погодак за водство од 2:1 што је био и коначан резултат утакмице.

Младост је играла у саставу: Аничић, Братић, Копривица, Салатић,  Авдаловић (од 78 мин. Делић), Дубљевић, Дангубић, Јокановић, Сушић, Бјелогрлић и Комненић.

Након 19 одиграних кола на првом мјесту је екипа ФК „Напредак“ из Доњег Шепка са 48 бодова испред ФК „Фамос“ из Војковића са 36 бодова. Екипа ФК „Младост“се налази на 11. мјесту са освојених 24 бода.

У наредном 20. колу Првенства Друге Лиге група „Исток“ које се игра  у суботу, 08. априла са почетком у 16:00 часова, фудбалери Младости дочекују екипу ФК „Власеница“ из Власенице.