Бодови Фочацима:ФК „Сутјеска“- ФК „Младост“ 2:0

Гатачка „Младост“ је у  10. колу Прве лиге Републике Српске гостовала у Фочи гдје се састала са домаћом „Сутјеском“. Након 90 минута игре утакмица је завршена резултатом 2:0 у корист домаћина, чиме је „Сутјеска“ наставила успјешну серију и забиљежила четврту узастопну побједу.

Водећи погодак за домаћина постигао је Даниловић у 39. минуту игре.  У 64. минуту игре Вукадиновић постиже погодак за домаћина и резултат од 2:0. „Младост“ је играла у саставу: Марковић, Салатић, Н.Сушић, Мрковић, Вицо, Ћеранић, Горановић, Прело, Тохољ (од 83. мин. Лозо), Комненић, Вуковић (од 63. мин. Пушара).

Након одиграних 10 кола на првом мјесту је екипа ФК „Леотар“ из Требиња са 20 бодова, а „Младост“ се налази на десетом мјесту са освојених 14 бодова.

У наредном, 11. колу Првенства РС које се игра  у суботу 25. октобра са почетком у 14:30 сати, фудбалери „Младости“ дочекују екипу ФК „Козара“ из Градишке која је била боља од  „Пролетера“ из Теслића и побиједила резултатом 6:1.

У 13. колу Омладинске лиге БиХ група „ЈУГ“ омладинци „Младости“ су дочекали екипу XНК „НЕУМ“ из Неума. Омладинци гостију су били успјешнији у оба одиграна сусрета. Кадети XНК „НЕУМ“ из Неума  су побиједили резултатом 4:1, јуниори резултатом 2:1.

У следећем 14. колу које се игра у недељу 26. октобра, омладинци „Младости“ су домаћини екипи НК „СЛОГА“ из Горњег Вакуфа. Утакмице почињу у 11:00 сати за кадети и 13:00 сати за јуниоре.

Утакмица 11. кола које се по распореду требала играти у недељу 05. октобра са екипом НК „Посушје“ из Посушја, одиграће се у сриједу 22. октобра.